Budownictwo wczoraj i dzis : Museum of Comic and Cartoon Art Competition Entry / Or Regev and Shirly Kujawski

Dzięki uprzejmości Or Regev i Shirly Kujawski Or Regev i Shirly Kujawski udostępnili swoje zgłoszenie do nowego Muzeum Komiksu i Cartoon Art, organizowanego przez Sucker Punch Daily.
Projekt znajduje się na rynku Essex w Nowym Jorku, niedaleko mostu Williamsburg.
Architekci podeszli do swojego projektu propozycji MoCCA jako rozszerzenia mediów, które muzeum ma zaprojektować i zaprezentować.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego projektu po przerwie.
Zastanawiając się nad minimalnym sposobem, w jaki obrazy komiksów i kreskówek przekazują różne kwestie, od komiksu dla dzieci po polityczne bajki, architekci stworzyli narzędzia, zapożyczone z tych mediów, aby wykorzystać ich architekturę.
Narzędzia takie jak zniekształcenia perspektywy, nierealistyczne skalowanie oraz możliwość włączenia lub wyłączenia szczegółów zostały dostosowane do projektowania MoCCA.
Dzięki uprzejmości Or Regev i Shirly Kujawski Wykorzystując kontekst strony jako sposób na zorientowanie projektu, Regev i Kujawski utworzyli most Williamsburg jako punkt, z którego odwiedzający miasto będą mogli rzucić okiem na budynek.
Pierwszymi gośćmi spotkania byłaby pusta fasada, jak biała kartka papieru.
Po przejściu na zachód budynek ujawnia się w swojej złożonej przestrzenności i rozwija się na odwiedzających MoCCA.
Dzięki uprzejmości Or Regev i Shirly Kujawski Budynek czytany jest w dwóch głównych tomach od zewnątrz do wewnątrz: jako biały spłaszczony tom zawierający ruch główny i przestrzeń publiczną oraz kolorowy, trójwymiarowy model zawierający galerie, audytorium, biblioteki i sale wykładowe.
Dzięki uprzejmości Or Regev i Shirly Kujawski Minimalna powierzchnia budynku została zaprojektowana tak, aby otoczenie i muzeum były bardziej odkrytymi terenami zielonymi.
Co więcej, jego położenie umożliwia mieszkańcom okolicy skrócenie drogi z Delancey Street do Essex Street.
Dzięki uprzejmości Or Regev i Shirly Kujawski
[hasła pokrewne: kaplica braci klaus, olx gorzów wlkp, dachówki ceramiczne ceny ]

Powiązane tematy z artykułem: dachówki ceramiczne ceny kaplica braci klaus olx gorzów wlkp