Architektura i nowoczesne budownictwo – Międzynarodowy konkurs pomysłów na projekt Liantang / Heung Yuen Wai Boundary Control Point Terminal pasażerski

Dzięki uprzejmości Departamentu Inżynierii Lądowej i Rozwoju w Hongkongu Wydział Inżynierii Lądowej i Rozwoju w Hongkongu zainaugurował ostatnio Międzynarodowy Projekt Pomysłów na Projekt dla Budynku Terminalu Pasażerskiego Liantang / Heung Yuen Wai w punkcie kontroli granicznej i przekazał nam informację prasową na ten temat ważny element infrastruktury.
Aby uzyskać pełną informację prasową i stronę internetową konkursu, śledź nas po przerwie.
DO NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI Dzięki uprzejmości Departamentu Inżynierii Lądowej i Rozwoju Hongkongu Rozpoczęcie Międzynarodowego Konkursu na Pomysły na Projekt Liantang / Heung Yuen Punkt kontroli granicznej Wai Terminal pasażerski Budynek Hongkong, 21 grudnia 2010 r.
– Wydział Inżynierii Lądowej i Rozwoju w Hongkongu i Biuro Robót Publicznych Gminy Shenzhen dzisiaj (21 grudnia) wspólnie wystartowało w międzynarodowym konkursie na pomysły na projekty i wezwało do aktywnych zgłoszeń w związku z proponowanym terminalem pasażerskim Liantang / Heung Yuen Wai (BCP) i czterema mostami Rzeka Shenzhen.
Nowy BCP będzie zlokalizowany na północno-wschodnich Nowych Terytoriach Hongkongu i w dzielnicy Luohu w Shenzhen, aby obsługiwać ruch pasażerski, towarowy i samochodowy przebiegający między Hongkongiem (HK) i Shenzhen (SZ) Wschód.
Proszę odnieść się do załączonych planów lokalizacji i koncepcji nowego BCP.
Pod hasłem People Foremost, a Vista of New Connection. , Konkurs na projekt wymaga zgłoszeń, w których proponowany nowy budynek terminalu pasażerskiego bezproblemowo wtopi się w otaczające środowisko i przedstawi spójny obraz i styl zarówno po stronach HK, jak i SZ granica.
Projekt BCP powinien zostać ulepszony, aby zilustrować intymną współpracę pomiędzy HK i SZ w ramach osobnej lokalizacji .
rozmieszczenie operacji imigracyjnych i celnych.
Konkurs jest otwarty dla wykwalifikowanych specjalistów na całym świecie w dziedzinie architektury, inżynierii i planowania oraz opinii publicznej.
Zainteresowani uczestnicy mogli dołączyć do Grupy Profesjonalnej lub Grupy Otwartej zgodnie z wymaganiami konkursu.
Grupa Profesjonalna jest otwarta dla wszystkich zarejestrowanych, kolegów lub pełnoprawnych członków profesjonalnych instytutów architektów, inżynierów i planistów w HK, krajach lądowych i zagranicznych (specjaliści w Chińskiej Republice Ludowej są zarejestrowanymi profesjonalistami i mają kwalifikacje klasy , jeśli dotyczy).
Dopuszczalne są pojedyncze zgłoszenia, wspólne zgłoszenia lub zgłoszenia złożone przez jednostki / firmy.
Grupa otwarta jest otwarta dla ogółu społeczeństwa z HK, kontynentu i za granicą (z wyjątkiem wykwalifikowanych specjalistów, jak opisano powyżej).
Dopuszczalne są pojedyncze zgłoszenia, wspólne zgłoszenia lub zgłoszenia złożone przez jednostki / firmy.
Nie ma ograniczenia liczby zgłoszeń, które każdy uczestnik może złożyć, i nie ma ograniczeń co do liczby wpisów, w których może uczestniczyć każdy pojedynczy członek, jednostka lub firma.
Jury wybierze w sumie dziesięć finalistów dla każdej grupy w pierwszej rundzie rozstrzygania.
Prace finalistów zostaną wystawione w HK i SZ i przesłane na stronę konkursu w celu zebrania opinii publicznej.
Jury rozpatrzy opinię publiczną przy wyborze nagrodzonych prac w drugiej rundzie orzekania.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone publicznie za pośrednictwem mediów i strony internetowej konkursu w sierpniu 2011 r.
Nagrody i wyróżnienia w konkursie są następujące: Profesjonalne wygrane w grupach – HK450,000 sprawdzian gotówkowy za pierwszą nagrodę – czek gotówkowy HK280,000 za druga nagroda – czek na sumę 600 000 HK na trzecią nagrodę 3 nagrody za wystawienie wyróżnienia – 100 000 czeków gotówkowych HK na każde 4 pozycje finalistów – Certyfikat na każdy otwarty konkurs grupowy – 50 000 czeków gotówkowych HK50 na pierwszą nagrodę – czek na sumę 300 000 HK druga nagroda – 20 000 HK czeków gotówkowych za 3.
nagrodę 3 nagrody – 10 000 HK pieniężne za każde 4 nagrody Finalisty – każdy certyfikat Rejestracja konkursu zostanie zakończona 31 stycznia 2011 r.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 marca 2011 r.
Zainteresowani uczestnicy powinni zarejestrować swoje zainteresowanie, przesyłając odpowiednio wypełniony formularz zgłoszeniowy pocztą elektroniczną do -design.hk.
Szczegóły i zasady konkursu można znaleźć w dokumencie konkursowym, który można pobrać na stronie konkursu www.lthywbcp-design.hk.
[podobne: cmb zielona góra, olx gorzów wlkp, dobredomy ]

Powiązane tematy z artykułem: cmb zielona góra dobredomy olx gorzów wlkp