Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Trzy projekty, jeden klasyczny i niesamowity wywiad z Richardem Meierem.
Są to jedne z wielu świetnych wiadomości, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu.
Sprawdź nasz wybór po przerwie.
Torreaguera Atresados / XPIRAL Dwa atretyki.
proponowane domy, obracały się wokół idei redystrybucji działek wzdłuż rzędu.
Konstrukcja musiała spełniać warunki maksymalnej wysokości dopuszczalnej dla budynków w okolicy i konieczności dostosowania do topologii istniejących działek (czytaj dalej.) Laboratorium / Randy Brown Architekci Architekt kupił tę nieruchomość i postanowił przenieść się do dom przy jednoczesnym wdrażaniu projektów budowlanych.
Celem projektu jest stworzenie laboratorium do eksperymentów architektonicznych.
Miejsce znajduje się w kraju w częściowo zalesionym obszarze z pagórkami z widokiem na zachód i południe (czytaj więcej.) Pałac Aiete / isuuru arquitectos Położony w monumentalnym parku Aiete program dla tej strony zawierał Centrum Kultury i Dom Pokój.
Projekt wymagał także odnowienia Pałacu Aiete, budynku, który został zbudowany przez książąt Bailen w 1878 roku i ma wielką wartość historyczną dla miasta San Sebastian (czytaj dalej.) AD Classics: Palais Bulles / Antti Lovag Odpowiednio nazwane Palais Bulles, czy.
Palace of Bubbles ,.
ta rezydencja reprezentuje fundamentalne idee architekta Antti Lovag, który postrzega architekturę jako formę zabawy – spontaniczną, radosną, pełną niespodzianek .
Zbudowany w 1989 roku, spoczywa na skalistym klifie z widokiem na Morze Śródziemne (czytaj dalej.) Wywiady AD: Richard Meier Richard Meier, architekt, który wylądował.
Komisja stulecia.
i jeden z New York Five, ma portfel nieskazitelnych struktur, które wahają się w skali od Douglas House na jeziorze Michigan do rozległego Getty Center w Los Angeles (czytaj dalej.)
[podobne: pustaki keramzytobetonowe, punkt piaskowy, kaplica braci klaus ]

Powiązane tematy z artykułem: kaplica braci klaus punkt piaskowy pustaki keramzytobetonowe