Budownictwo i architektura : SHoP: Z praktyki

Botswana Innovation Hub.
Architekci SHoP Jeśli jesteś na obszarze Manhattanu, koniecznie zapoznaj się z wykładem SHOP w ten środowy wieczór o 7:00.
Wykład, który odbędzie się w Cooper Union w Wielkiej Sali, będzie zawierał informacje o pracy firmy w ciągu ostatnich kilku lat, więc koniecznie sprawdź prace SHoP wcześniej przedstawione na AD, aby zobaczyć projekty, które mogą być omawiane .
Gregg Pasquarelli, założyciel firmy Christopher Sharples, Coren Sharples, Kimberly Holden i William Sharples przedstawi bieżące projekty biura, koncentrując się na tym, jak firma stara się wprowadzić na nowo model biznesowy praktyki architektonicznej.
Kiedy przeprowadzaliśmy wywiady z SHoP, partnerzy wyjaśnili, w jaki sposób ich biuro równoważy kreatywną i idealistyczną stronę architektury, z realistycznym podejściem do punktu środkowego.
SHoP wyjaśnił: Patrzymy na cały projekt i rozważamy jego stronę, środowisko kulturowe i ekonomiczne, fizyczne potrzeby klienta i ograniczenia budżetowe, a także techniki budowlane, branding, marketing i kwestie związane z post-occupancy.
że projekt, finanse i technologia współpracują ze sobą.
łączymy te siły w innowacyjny sposób, aby stworzyć nowy model dla zawodu.
Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co SHoP pracuje w ostatnich latach i mamy nadzieję, że znajdziesz czas, aby wziąć udział! Bilety są wymagane do przyjęcia do programów Ligi Architektonicznej.
Bilety są bezpłatne dla członków Ligi; 15 USD dla osób niebędących członkami.
Członkowie mogą zarezerwować bilet przez e-mailing: osoby niebędące członkami mogą zakupić bilety na stronie www.archleague.org od 19 stycznia do 15:00 w dniu programu.
Współfinansowany przez The Irwin S.
Chanin School of Architecture w Cooper Union.
Dostępne są kredyty kontynuacyjne AIA i New York State.
Informacja: SHoP: z praktyki moderowany przez Marka Robbinsa Środa, 26 stycznia 2011 godz.
19.00 Wielka Sala, The Cooper Union 7 East 7th Street, NYC
[podobne: limanowa kamery, hydrofory do domków jednorodzinnych, jakie rolety zewnętrzne ]

Powiązane tematy z artykułem: hydrofory do domków jednorodzinnych jakie rolety zewnętrzne limanowa kamery