Budownictwo i architektura : AD Round Up: Stadiony Część IV

Do naszej czwartej selekcji wcześniej przedstawionych stadionów dołączyliśmy VTB Arena, główną scenę w Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 i świetne wideo pokazujące pięć miejsc na Mistrzostwa Świata w FIFA 2065 w Katarze.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Aktualizacja: Sports Park Stozice / Sadar + Vuga Jakiś czas temu przedstawiliśmy ten projekt przez Sadar + Vuga, a także kilka drobnych aktualizacji postępu budowy w ciągu roku.
..
teraz przedstawiamy ostateczną aktualizację! (czytaj więcej.) Stadion piłkarski FC Bate Borisov / OFIS arhitekti Stadion odbędzie się pod koniec 2010 roku, ponieważ otwarcie planowane jest na rok 2012, kiedy miasto Borisov świętuje znaczącą rocznicę.
Dystrybucja programu uwzględnia naturalne zalety lokalizacji i istniejących interwencji w terenie oraz fakt, że stadion ma 13 000 miejsc, musi uzyskać 4 gwiazdki zgodnie z kategoryzacją UEFA i mieć dodatkowe 3.000m2 publicznego programu (czytaj więcej.) VTB Arena: główna faza Rosji na Mistrzostwach Świata FIFA 2018 / Erick van Egeraat & Mikhail Posokhin Dziś FIFA ogłosiła wybór narodów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 i 2022.
gospodarzem wystawy w Zurychu, gdzie zdecydowano, że w 2018 roku Rosja będzie gospodarzem Mistrzostw Świata FIFA ..
Zaprojektowany przez Ericka van Egeraata i rosyjskiego partnera Mikhail Posokhin, architekci nowej, moskiewskiej VTB Arena są zachwyceni, słysząc o tej decyzji (czytaj dalej.) Wideo: Stadiony Kataru na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 Wczoraj FIFA ogłosiła narody, które gospodarz Mistrzostw Świata FIFA 2018 i 2022 ..
Rosja będzie gospodarzem najważniejszego wydarzenia piłkarskiego na świecie w 2018 roku, a Katar zrobi to cztery lata później.
Mamy już w ofercie VTB Arena Erica van Egeraata i Mikhail Posokhina dla Rosji.
Teraz chcemy podzielić się z wami tym filmem przedstawiającym pięć stadionów dla Kataru 2022 (czytaj więcej.) City Soccer Stadium Lapad / NFO W roku 2009 miasto Dubrownik otworzyło publiczny konkurs na nowy stadion piłkarski City Lapad w Dubrowniku z mieszkaniem.
treści komercyjne w strefie kontaktu stadionu.
Obecny stadion znajduje się w większym mieście Dubrownika na obszarze Lapad i nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących gry w piłkę nożną zgodnie z międzynarodowymi zasadami (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: szyny prądowe ryflowane, cmb zielona góra, szyny prądowe ]

Powiązane tematy z artykułem: cmb zielona góra olx gorzów wlkp szyny prądowe