Architektura i nowoczesne budownictwo – Roll Play – tymczasowy pawilon na festiwal architektury Sydney

Dzięki uprzejmości CH4 Team Architecture studenci z Wydziału Środowiska UNSW dali Sydneyowi nowe podejście do zrównoważonego budownictwa, budując pawilon wykonany z 2000 r.
Recyklowanych tekturowych rurek w samym sercu miasta.
Więcej zdjęć, informacji i wideo po przerwie.
Całkowicie poddający się recyklingowi pawilon został wzniesiony na dziedzińcu Urzędu Celnego przy Circular Quay na konkurs CH4, będący częścią Sydney Architecture Festival.
Dzięki uprzejmości CH4 Team Queenie Tran, studentki trzeciego roku architektury i jednego z liderów zespołów, powiedział, że pawilon, zbudowany z tekturowych rurek trzymanych w sklejkowych ramach, został najpierw złożony w Tramsheds na kampusie UNWW w Randwick, zanim został rozbity i przetransportowany do miasta na jednodniowy reassembly na festiwal.
.
Dokument, który dostaliśmy od Rządowego Architekta, polegał na stworzeniu przestrzeni eventowej wykorzystującej materiały odnawialne.
powiedziała.
Konkurs CH4, który obejmuje projekty z innych zespołów, jest nowym dodatkiem do programu Sydney Architecture Festival w tym roku, wprowadzonego w celu zaprezentowania talentów architektów studenckich.
Dzięki uprzejmości zespołu CH4 Chris Thorpe, student trzeciego roku architektury i jeden z projektantów pawilonu, powiedział, że struktura będzie miała życie po zamknięciu wystawy 31 października.
chociaż natura tego życia po śmierci jeszcze nie została ustalona.
Nie wiemy jeszcze na pewno, ale firma produkująca lampy może być w stanie ponownie wykorzystać je jako rdzenie dla rolek wykładzin podłogowych, co było ich pierwotnym celem .
powiedział.
Dzięki uprzejmości zespołu CH4 zależy to od stanu, w jakim się znajdują na końcu wystawy.
Mogą również zostać poddane recyklingowi na papierze.
[patrz też: thor mroczny świat cda, dobredomy, kaplica braci klaus ]

Powiązane tematy z artykułem: dobredomy kaplica braci klaus thor mroczny świat cda