Architektura 21szego wieku : Muzeum Azji Cywilizacji w Singapurze, aby zbudować nowoczesny dodatek

Asian Civilisations Museum Addition / GreenhiLi Consultants za pośrednictwem Muzeum Azji Azjatyckiej ArtInfo Singapore (ACM) posuwa się naprzód wraz z kolejną fazą rozwoju i wkrótce skonstruuje nowy dodatek.
Nowe skrzydło o sile 5,5 miliona dolarów, zaprojektowane przez GreenhiLi Consultants, będzie stanowczym przeciwieństwem XIX-wiecznej, neoklasycznej oryginalnej konstrukcji, ponieważ ma nowoczesną strukturę pokrytą tytanem, która unosi się w nieważkości nad szklanym atrium.
To atrium będzie kontynuowane, wypełniając przestrzenie między starym i nowym obiektem, jednocześnie łącząc galerie na wszystkich trzech poziomach i odsłaniając fragmenty galerii wewnętrznej dla pieszych na poziomie ulicy.
Dr Alan Chong, dyrektor Muzeum Cywilizacji Azji:.
Nowe skrzydło jest godnym szacunku, ale wyraźnie innym, dodatkiem do ważnej struktury dziedzictwa.
Nowe galerie wykorzystają naturalne światło i zapewnią zwiedzającym inne wrażenia.
Będziemy mieli szansę ujawnić więcej kolekcji muzeum w innowacyjny i miejmy nadzieję sposób prowokujący do myślenia.
Szczodrość Fundacji Hong Leong jest prawdziwym modelem filantropii..
Kwota 500 000 $ z darowizny w wysokości 5 milionów USD z Fundacji Hong Leong zostanie wykorzystana do nabycia artefaktów związanych z kulturą Fujian.
Spowoduje to rozszerzenie kolekcji chińskich przedmiotów i umożliwi odbiorcom nawiązywanie połączeń z obszarami, które doprowadziły do handlu i imigracji.
Istniejące Muzeum Cywilizacji Azjatyckich za pośrednictwem Wikipedii Fundusze Hong Leong Foundation przekazały fundusze w wysokości 5 milionów funtów szterlingów, które są największą pojedynczą darowizną pieniężną, jaką otrzymało muzeum, w ramach trwających wysiłków mających na celu promowanie zrozumienia i uznania dla Chińczyków.
Sztuka i kultura.
Założona w 1980 r., Hong Leong Foundation jest charytatywną częścią Hong Kong Group, która jest poświęcona filantropijnym przyczynom Grupy, w tym sztuce, edukacji i dobrobytowi.
Kwek Leng Beng, gubernator Fundacji Hong Leong: Pracując z Muzeum Cywilizacji Azji, mamy nadzieję, że będziemy mogli informować i edukować przyszłe pokolenia o korzeniach naszych przodków.
Kultura Fujiana ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ mój zmarły ojciec urodził się w tym regionie.
Przyjechał do Singapuru w wieku 16 lat, ale nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach.
Dzielił się z nami informacjami o Fujianie, jego bogatej kulturze i sztuce.
Nowe skrzydło zostanie ukończone w 2015 r.
Przez Muzeum Cywilizacji Azji, ArtInfo
[więcej w: punkt piaskowy, limanowa kamery, ogrodzenia kute ceny ]

Powiązane tematy z artykułem: limanowa kamery ogrodzenia kute ceny punkt piaskowy